tutvustus
        esileht   kontakt mokalaat
registreerimine   unustasid parooli?
kasutaja  
parool
aadressid
lemmikud
otsi otsi täpselt
MTÜ Tutvustustagasi 

Kauplemisportaali Laat.ee esindab MTÜ Virtuaalturg.
Meie eesmärk on ühendada, tunnustada ja toetada Eesti omatoodet valmistavaid väikeettevõtteid.
 
MTÜ Virtuaalturg alustas väiketootjatele suunatud kaugtöökeskkonna projektiga 2006.aastal. Motoks oli "pere- ja kodukeskne eluviis". Idee põhines soovil tutvustada Eestimaa kohalikke väiketootjaid ning edendada nende turustustööd riigi erinevates piirkondades. Lõppeesmärgiks kujunes virtuaalse kauplemiskeskkonna loomine, kus võimaldatakse esindada oma tooteid ilma vahendustegevuseta ning suhelda otse ostjaskonnaga erinevate suhtluskanalite vahendusel.
 
Kuigi aastaks 2007 ei olnud Euroopa struktuurfondidel ega kohalikel institutsioonidel valmidust infotehnoloogial põhinevat regionaalprojekti rahastada, ei loobunud MTÜ Virtuaalturg oma eesmärgist. Oktoobris 2008 avati erarahadega Laat.ee, maailma esimene interaktiivne kauplemisportaal, mis pakub tasuta veebiesindusi ja ühendab neid ostjaskonnaga otseturustuse eesmärgil. 
 
Laat.ee veebisüsteem on pannud aluse definitsioonile Fair Online Network, FON (Õiglane Interneti Võrgustik). Süsteemi eesmärk on koondada väikeseid rühmitusi ning ületada nende virtuaalseid ja füüsilisi dimensioone tasuta.
 
MTÜ Virtuaalturg meeskond on julgenud panna mängu kõik oma kogemused, oskused ja vabaaja lootuses, et portaal pakub väiketootjatele uusi turustuslike võimalusi ning toetab nende kodukeskseid eluviise.
 
 
Mittetulundusühing Virtuaalturg
registreerimiskood 80252425
info@virtuaalturg.ee
 
 

 

Kõik õigused reserveeritud.   All rights reserved.